Teresa Werner pręży się w samym staniku. Zobaczcie zdjęcia, póki nikt ich nie usunął! Bogini seksu

i

Autor: Instagram; Teresa Werner Teresa Werner pręży się w samym staniku. Zobaczcie zdjęcia, póki nikt ich nie usunął! "Bogini seksu"

Teresa Werner pręży się w samym staniku. Zobaczcie zdjęcia, póki nikt ich nie usunął! "Bogini seksu"

2021-12-22 12:48

Teresa Werner wrzuciła tak gorące zdjęcia, że cały Internet oszalał! Niektórzy żartują nawet, że fotografie mogą zostać usunięte, bo ujęcia są bardzo odważne, dlatego warto obejrzeć je teraz, póki jeszcze nikt tego nie zrobił. Werner patrzy prosto w obiektyw i pręży się w samym staniku. "Bogini seksu", komplementują piosenkarkę fani.

Teresa Werner już ostatnio zaskoczyła fanów odważnymi zdjęciami, które wrzuciła na Instagrama. Tym razem jednak gwiazda pochodząca ze Śląska przeszła samą siebie! W samym staniku uwodzi obiektyw, prężąc się przed kamerą. Na jednej z fotografii w dłoni dzierży perfumy własnej marki, które - jak przekonuje - są "wyjątkowe, oryginalne i niepowtarzalne". Teresa Werner wrzuciła tak gorące zdjęcia, że niektórzy żartują, iż trzeba je obejrzeć, póki jeszcze nie zostały usunięte. "Bogini seksu", "przepiękna kobieta", "chciałabym tak wyglądać w pani wieku", komplementują artystkę fani w komentarzach. Mamy zdjęcia, które Teresa Werner wrzuciła w media społecznościowe. Musicie to koniecznie zobaczyć, ale ostrzegamy: jest naprawdę gorąco. Szczegóły poniżej.

63-letnia Teresa Werner na wakacjach. Tak odpoczywała przed rozpoczęciem zimy. Poniżej galeria zdjęć

Sonda
Czy lubisz utwory Teresy Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE