Krótkie wideo z Teresą Werner wywołało sensację. Boginie miłości mogą być zazdrosne

i

Autor: Instagram; Teresa Werner Krótkie wideo z Teresą Werner wywołało sensację. "Boginie miłości mogą być zazdrosne"

Krótkie wideo z Teresą Werner wywołało sensację. "Boginie miłości mogą być zazdrosne"

2021-11-19 8:13

Teresa Werner lubi zaskakiwać swoich fanów. Na bieżąco sama prowadzi swoje media społecznościowe, w tym Facebooka i Instagrama. Właśnie na tej drugiej platformie zamieściła krótkie nagranie, które wywołało prawdziwą sensację. Ludzie w komentarzach są zachwyceni. "Boginie miłości mogą być zazdrosne o pani seksapil", czytamy. Co wywołało takie emocje? Sprawdźcie.

Teresa Werner zamieściła krótkie nagranie na Instagramie, na którym pozornie nic wielkiego się nie dzieje. Artystka pochodząca ze Śląska uśmiecha się i kusi dość głębokim dekoltem. Wideo wywołało jednak prawdziwą sensację w komentarzach. Fani zachwycają się urodą piosenkarki. "Boginie miłości mogą być zazdrosne o pani seksapil", "przepięknie pani wygląda", "zjawiskowa", "niesamowita kobieta", czytamy w licznych komentarzach. Teresa Werner na bieżąco prowadzi swoje media społecznościowe, Facebooka i Instagrama. Ostatnio jej życie to jeden, wielki napięty grafik - artystka dużo koncertuje z uwagi na 10-lecie swojej solowej kariery, choć na scenie jest znacznie dłużej. Jubileuszowe koncerty Werner cieszą się ogromną popularnością, a fani zjeżdżają z całej Polski, by posłuchać jej na żywo. Tym, którym nie udało się zdobyć biletu, pozostaje śledzenie piosenkarki w social mediach. Między innymi na Facebooku Werner udostępnia liczne relacje ze swoich występów.

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Czy lubisz utwory Teresy Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają