Tak Teresa Werner wygląda po zakończeniu koncertu. Ludzie nie mogą wyjść z podziwu

2021-11-10 11:42

Teresa Werner ma ostatnio bardzo napięty harmonogram. Nic dziwnego, w końcu artystka obchodzi w tym roku 10-lecie swojej solowej kariery, choć na scenie jest obecna znacznie dłużej. Piosenkarka koncertuje po całej Polsce, a teraz postanowiła pokazać się fanom w pierwszych chwilach po powrocie do domu z udanych występów. Ludzie nie mogą wyjść z podziwu!

Teresa Werner podzieliła się w mediach społecznościowych swoim zdjęciem, które oczarowało fanów. Piosenkarka pochodząca ze Śląska pokazała, jak wygląda chwilę po zakończeniu występu. "Pierwsze chwile w domu po powrocie z bardzo udanych koncertów", napisała na Instagramie. Ludzie nie mogą wyjść z podziwu! Teresę Werner serduszkami w komentarzach zasypała nawet Kajra, partnerka Sławomira. "Piękna pani jest", pisze pan Michał. "Zjawiskowa", dodaje pani Katarzyna. Artystka jest w bardzo pracowitym dla siebie okresie. Mnóstwo koncertów po całej Polsce to efekt jubileuszowej trasy. Teresa Werner świętuje w tym roku 10-lecie swojej solowej kariery, choć na scenie jest obecna znacznie dłużej. Jesteście ciekawi, jak wygląda po koncertach? Zdjęcie znajdziecie poniżej.

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Czy lubisz utwory Teresy Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają