Teresa Werner odsłania długie nogi i głęboki dekolt. Wow, ale zdjęcie! Mamy rumieńce

i

Autor: Instagram; Teresa Werner Teresa Werner odsłania długie nogi i głęboki dekolt. Wow, ale zdjęcie! Mamy rumieńce

Teresa Werner odsłania długie nogi i głęboki dekolt. Wow, ale zdjęcia! Mamy rumieńce

2021-12-20 10:22

Teresa Werner postanowiła podgrzać przedświąteczną atmosferę i opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które rozgrzało fanów do czerwoności. Piosenkarka odsłania długie nogi i głęboki dekolt, na ten widok na policzkach aż pokazują się rumieńce. Ale zdjęcie! "Jest pani przepiękną kobietą", czytamy w komentarzach falę komplementów.

Teresa Werner opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, które rozgrzały fanów do czerwoności. Na pierwszym z nich prezentuje głęboki dekolt, na drugim odsłania długie nogi. Jedno zdjęcie zostało dodane przed koncertem w Inowrocławiu, a drugie po koncercie w Warszawie, na chwilę przed wyjazdem. Teresa Werner rozpieszcza fanów, choć nie da się ukryć, że jest ostatnio bardzo zapracowana - koncerty z okazji 10-lecia jej solowej kariery cieszą się olbrzymią popularnością. "Jest pani przepiękną kobietą", czytamy w licznych komentarzach, komplementujących wygląd gwiazdy. Piosenkarkę czeka jeszcze kilka występów, na które już nie mogą doczekać się fani. A ci, którzy nie zdołali kupić biletów na jej koncerty, mogą nacieszyć się relacjami, jakie Werner prowadzi na Instagramie i Facebooku. Poniżej zobaczcie zdjęcia i sprawdźcie szczegóły jej wpisów.

63-letnia Teresa Werner na wakacjach. Tak odpoczywała przed rozpoczęciem zimy. Poniżej galeria zdjęć

Sonda
Czy lubisz utwory Teresy Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany