Teresa Werner tym wyznaniem zaskoczyła wszystkich. "Nowy rok przyniesie wiele zmian"

2021-12-09 11:03
Teresa Werner tym wyznaniem zaskoczyła wszystkich. Nowy rok przyniesie wiele zmian
Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner tym wyznaniem zaskoczyła wszystkich. "Nowy rok przyniesie wiele zmian"

Teresa Werner nie pozwala na to, by jej fani chociaż na moment poczuli nudę. Artystka na bieżąco dzieli się chwilami ze swojego życia w mediach społecznościowych, publikując między innymi zdjęcia z koncertów, ale również zdradzając pewne sekrety na swój temat. Teraz postanowiła zrobić właśnie to drugie! Tym wyznaniem zaskoczyła wszystkich.

Teresa Werner to niekwestionowana gwiazda - zarówno na Śląsku, skąd pochodzi, ale także i w całej Polsce. Sale koncertowe pękają w szwach, gdy śpiewa w nich autorka hitu "Dałabym ci dała". Teresa Werner w mediach społecznościowych dzieli się jednak nie tylko relacjami z koncertów, ale również zdradza czasem sekrety ze swojego życia. Teraz nadszedł właśnie ten moment! Tym wyznaniem piosenkarka zaskoczyła wszystkich fanów. "Nowy rok przyniesie wiele pozytywnych zmian", zapowiedziała. Mnóstwo osób zaczęło zastanawiać się, co Teresa Werner mogła mieć na myśli. Wokalistka nie ugięła się jednak pod prośbami fanów o zdradzenie rąbka tajemnicy. "Jeśli jesteście ciekawi czym Was teraz zaskoczę to koniecznie zapraszam na moje koncerty w 2022 roku", napisała w poście na Facebooku. Jesteście ciekawi, co nas czeka? Zobaczcie poniżej galerię zdjęć i poczytajcie o Teresie.

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Czy lubisz utwory Teresy Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE