Teresa Werner przeżyła chwile grozy! Złodziej odebrał jej coś, do czego ma słabość

2021-11-25 8:30
Teresa Werner przeżyła chwile grozy! Złodziej odebrał jej coś, do czego ma słabość
Autor: Facebook; Teresa Werner / Zdjęcie ilustracyjne Teresa Werner przeżyła chwile grozy! Złodziej odebrał jej coś, do czego ma słabość

Teresa Werner opowiedziała fanom o tym, co kiedyś spotkało ją podczas koncertu. To były prawdziwe chwile grozy! Gdyby artystka znajdowała się wówczas w tamtym miejscu, ta historia mogłaby skończyć się inaczej. Jeden z "fanów" nie miał skrupułów. Wszedł, jak do siebie i zabrał coś, do czego Teresa Werner ma słabość.

Teresa Werner chętnie dzieli się historiami ze swojego życia z fanami, opisując przeżycia w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się na przykład krótkim nagraniem, które zrobiło sensację w sieci. Tym razem również Werner postanowiła podzielić się z obserwującymi pewną historią. Okazuje się, że podczas koncertu artystka musiała przeżyć chwile grozy, bo ktoś włamał się do jej garderoby. "Mam słabość do butów i torebek. Pomyśleć, że kiedyś podczas koncertu jeden z „fanów” „zabrał” z mojej garderoby dwie pary szpilek", napisała Teresa Werner na Instagramie. Szok! Co by było, gdyby w środku była piosenkarka? Fani artystki nawet nie chcą o tym myśleć. Na szczęście ostatecznie nikomu nic się nie stało, choć szpilek nigdy nie odzyskano. To niejedyne wyznanie Werner na Instagramie. Niedawno pisała, która decyzja była najlepszą w jej życiu. Nie każdy o tym wiedział.

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Czy lubisz utwory Teresy Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE