Teresa Werner w objęciach przystojnego mężczyzny. Co tam się działo?! Uff, jak gorąco

i

Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner w objęciach przystojnego mężczyzny. Co tam się działo?! Uff, jak gorąco

Teresa Werner w objęciach przystojnego mężczyzny. Co tam się działo?! Uff, jak gorąco

2021-12-02 11:09

Teresa Werner pojawiła się ostatnio na koncercie w towarzystwie przystojnego mężczyzny. W pewnym momencie wszedł nawet na scenę, zaśpiewał z nią i zatańczył! Co tam się działo?! Atmosfera była bardzo gorąca, bo fanów przepełniały emocje i szczęście. Okazuje się, że tajemniczy mężczyzna jest gwiazdą w Chorwacji! To Goran Karan. Kim jest? Sprawdźcie szczegóły.

Teresa Werner jest w trakcie trasy koncertowej z okazji 10-lecia solowej kariery muzycznej, choć na scenie gwiazda pochodząca ze Śląska jest znacznie dłużej. Uwielbiana w całej Polsce artystka tym razem pojawiła się na koncercie w towarzystwie tajemniczego, przystojnego mężczyzny. Śpiewali razem i tańczyli! Nie każdy wie, że Goran Karan, bo tak nazywa się ten wykonawca, pochodzi z Chorwacji i jest tam wielką gwiazdą. To chorwacki piosenkarz urodzony w Serbii, reprezentant Chorwacji w 45. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2000 roku, który nie pierwszy raz występuje u boku Teresy Werner. Piosenkarka postanowiła zaprosić go, by razem z nią wystąpił w czasie jej trasy koncertowej. Fani byli tym zachwyceni! W sali było aż gorąco od natłoku emocji i radości. "Prawdziwa koncertowa uczta zmysłów, nie tylko dla publiczności ale i dla mnie i Gorana Karana. Dziękujemy za te niesamowite emocje z całego serca", napisała Teresa Werner na Facebooku. Poniżej zobaczycie zdjęcia jednego z koncertów.

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Czy lubisz utwory Teresy Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają