Teresa Werner w kusym stroju wygrzewa się nad wodą. Głęboki dekolt i szeroki uśmiech!

i

Autor: Instagram; Teresa Werner Teresa Werner w kusym stroju wygrzewa się nad wodą. Głęboki dekolt i szeroki uśmiech!

Gorące zdjęcia

Teresa Werner w kusym stroju wygrzewa się nad wodą. Głęboki dekolt i szeroki uśmiech!

2022-07-27 9:29

Teresa Werner (64 l.) uraczyła fanów serią gorących zdjęć na Instagramie. Piosenkarka wypoczywa nad wodą, odziana w kusy strój z głębokim dekoltem. Szeroki uśmiech zdradza wszystko - artystka bawi się wyśmienicie. W komentarzach fala komplementów i pozdrowień. Musicie to zobaczyć.

Teresa Werner (64 l.) pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z wypoczynku nad wodą. Gwiazda wygrzewa się na słońcu i prezentuje wdzięki w kusym stroju z głębokim dekoltem. Szeroki uśmiech zdradza, że bawi się wyśmienicie. "Kolejny upalny dzień. Lubicie takie dni? Ja tak. Wreszcie czuję, że jest prawdziwe lato. W jednym z ostatnich postów podaliście super sposoby na upał i przyznaję z niektórych skorzystałam", napisała piosenkarka na Instagramie pod jednym z postów. W komentarzach wysyp komplementów od fanów. "Idealnie pani wygląda", "przepiękna", "cudownie", czytamy. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się Teresa Werner? Zobaczcie poniższą galerię, a pod nią - najnowsze zdjęcia z Instagrama. Nie da się od nich oderwać wzroku.

Teresa Werner skończyła 64 lata! Zobacz najgorętsze zdjęcia wokalistki

Kim jest Teresa Werner? Wiek, piosenki, kariera

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Dziś ma 64 lata. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Czy podoba Ci się Teresa Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?