Teresa Werner w kusym stroju wygrzewa się nad wodą. Głęboki dekolt i szeroki uśmiech!

i

Autor: Instagram; Teresa Werner Teresa Werner w kusym stroju wygrzewa się nad wodą. Głęboki dekolt i szeroki uśmiech!

Gorące zdjęcia

Teresa Werner w kusym stroju wygrzewa się nad wodą. Głęboki dekolt i szeroki uśmiech!

2022-07-27 9:29

Teresa Werner (64 l.) uraczyła fanów serią gorących zdjęć na Instagramie. Piosenkarka wypoczywa nad wodą, odziana w kusy strój z głębokim dekoltem. Szeroki uśmiech zdradza wszystko - artystka bawi się wyśmienicie. W komentarzach fala komplementów i pozdrowień. Musicie to zobaczyć.

Teresa Werner (64 l.) pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z wypoczynku nad wodą. Gwiazda wygrzewa się na słońcu i prezentuje wdzięki w kusym stroju z głębokim dekoltem. Szeroki uśmiech zdradza, że bawi się wyśmienicie. "Kolejny upalny dzień. Lubicie takie dni? Ja tak. Wreszcie czuję, że jest prawdziwe lato. W jednym z ostatnich postów podaliście super sposoby na upał i przyznaję z niektórych skorzystałam", napisała piosenkarka na Instagramie pod jednym z postów. W komentarzach wysyp komplementów od fanów. "Idealnie pani wygląda", "przepiękna", "cudownie", czytamy. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się Teresa Werner? Zobaczcie poniższą galerię, a pod nią - najnowsze zdjęcia z Instagrama. Nie da się od nich oderwać wzroku.

Teresa Werner skończyła 64 lata! Zobacz najgorętsze zdjęcia wokalistki

Kim jest Teresa Werner? Wiek, piosenki, kariera

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Dziś ma 64 lata. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Czy podoba Ci się Teresa Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE