Teresa Werner na zdjęciu z piękną córką Joanną. Wyglądają jak siostry! Niewiarygodne

i

Autor: Instagram; Teresa Werner; Joanna Garbos Teresa Werner na zdjęciu z piękną córką Joanną. Wyglądają jak siostry! Niewiarygodne

Teresa Werner na zdjęciu z piękną córką Joanną. Wyglądają jak siostry! Niewiarygodne

2022-06-15 8:56

Teresa Werner może pochwalić się piękną córką. Joanna Garbos wzbudziła zachwyt internautów na jednym z ostatnich zdjęć, jakie dodała ze swoją sławną mamą. Panie wyglądają jak siostry! Ludzie są pod prawdziwym wrażeniem. Jesteście ciekawi, jak wygląda Joanna? Koniecznie zobaczcie poniższy materiał.

Teresa Werner to niekwestionowana gwiazda estrady. Piosenkarka pochodząca ze Śląska znana jest między innymi z hitu "Dałabym ci dała", ale również z wielu nowych piosenek, które wzbijają się na wyżyny popularności wśród jej fanów. Artystka chętnie dzieli się swoim prywatnym życiem ze swoimi słuchaczami, co widać po jej dużej aktywności w mediach społecznościowych. Tym razem uwagę fanów przykuła ponownie córka Teresy Werner, Joanna Garbos. Wszystko przez zdjęcie, które kobieta wrzuciła z mamą na Instagrama. Wyglądają tam jak siostry! "Piękne kobiety i piękne zdjęcie", zachwycają się fani. Jesteście ciekawi? Zobaczcie poniżej.

Teresa Werner skończyła 64 lata! Zobacz najgorętsze zdjęcia wokalistki

Teresa Werner i jej córka. Kim jest Joanna Garbos?

Teresa Werner co jakiś czas wrzuca zdjęcia z córką do mediów społecznościowych, a fani zachwycają się nad urodą Joanny. Jak pisze plejada.pl, córka Teresy Werner, Joanna Garbos, była nauczycielem akademickim na Politechnice Częstochowskiej, jednak później zdecydowała się na pracę w firmie farmaceutycznej. Wokalistka ze Śląska wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że jej córka jest dla niej ogromnym wsparciem, za co bardzo jej dziękuje.

Teresa Werner. Wokalistka zaczynała karierę na Śląsku

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Teresa Werner i jej córka Joanna Garbos. Podobne do siebie?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany