Teresa Werner stanęła tyłem do aparatu i wygięła się tak, że aż oniemieliśmy. Wow!

2022-05-13 12:48
Teresa Werner stanęła tyłem do aparatu i wygięła się tak, że aż oniemieliśmy. Wow!
Autor: Instagram; Teresa Werner Teresa Werner stanęła tyłem do aparatu i wygięła się tak, że aż oniemieliśmy. Wow!

Teresa Werner jest w formie i nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Tym razem wybrała się na spacer nad wodą, o czym nie omieszkała poinformować swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Stanęła tyłem do aparatu i wygięła się tak, że aż oniemieliśmy. Wow! "Super figurka, wygląda pani fantastycznie", zachwycają się w komentarzach fani.

Teresa Werner niezmiennie zachwyca w mediach społecznościowych. Tym razem artystka wybrała się na spacer nad wodą i postanowiła uwiecznić wszystko na zdjęciach. Na jednym z nich, który zamieściła na Instagramie, Werner stanęła tyłem do aparatu i mocno wygięła szyję, by móc uśmiechnąć się do swoich fanów. A tych aż zamurowało z wrażenia. "Wow, super figurka", "wygląda pani fantastycznie", "taka pozytywna energia od pani bije", czytamy w licznych komentarzach. Teresa Werner nie po raz pierwszy wrzuca odważne zdjęcia do sieci. Piosenkarka, której hit "Dałabym ci dała" rozbrzmiewa na wielu śląskich weselach, jest znana i popularna w całej Polsce, co widać po jej ostatniej trasie koncertowej. W każdym zakątku sale pękają w szwach. "Dalszych sukcesów", życzą jej fani. Jak Teresa Werner wygląda na wspomnianym zdjęciu? Zobaczcie poniżej.

Zobacz także poniżej: Teresa Werner skończyła 64 lata! Najgorętsze zdjęcia wokalistki

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Czy podoba Ci się Teresa Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE