Teresa Werner pokazała męża w mundurze i aż nas zamurowało. Co za przystojniak! Wow

2022-05-11 7:44
Teresa Werner pokazała męża w mundurze i aż nas zamurowało. Co za przystojniak! Wow
Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner pokazała męża w mundurze i aż nas zamurowało. Co za przystojniak! Wow

Teresa Werner niezmiennie zachwyca fanów swoim nienagannym wyglądem i figurą nastolatki, ale tym razem zachwyty fanów skierowane są na jej... męża. Piosenkarka postanowiła bowiem pokazać swojego ukochanego w mundurze z okazji święta strażaków. Wiesław Werner prezentuje się znakomicie. Musicie to zobaczyć!

Teresa Werner lubi zaskakiwać! Tym razem jednak nie pokazała siebie na zdjęciach, a męża - Wiesław Werner wygląda na nich fenomenalnie. Z jakiej okazji piosenkarka postanowiła umilić fanom wieczór, udostępniając zdjęcie przystojnego męża w mundurze? Wpis na Facebooku wszystko wyjaśnia. "Wszystkim Strażakom w dniu ich święta! Niech patron św.Florian ma Was zawsze w swojej opiece i dodaje sił w niełatwej służbie. Jestem dumna, że mam męża oddanemu służbie całym sercem, rodzinnie z pokolenia na pokolenie. Brał udział w wielu akcjach ratowniczych. Gotowy w każdej chwili z pomocą. Wychowawca wielu roczników w CS PSP w Częstochowie", napisała Teresa Werner w mediach społecznościowych. Fani zalali ją falą pozytywnych komentarzy, zachwycając się nad wyglądem Wiesława. "Dziękuję bardzo w imieniu męża i swoim za tak wiele ciepłych słów, życzeń. Jesteście wspaniali", odpisała im Werner. Kim jest mąż Teresy Werner i jak wygląda? Sprawdźcie poniżej.

Teresa Werner skończyła 64 lata! Zobacz najgorętsze zdjęcia wokalistki

Teresa Werner to prawdziwa gwiazda estrady. Piosenkarka ze Śląska jest związana z muzyką od dziecka i przez lata pracy na scenie zebrała potężne grono wiernych fanów, którzy interesują się także jej życiem prywatnym. Niewiele osób jednak wie, że Teresa Werner znalazła prawdziwą miłość po 50-tce. Wiesław Werner został jej mężem w 2010 roku, ale musiał zabiegać o względy gwiazdy przez kilka lat. "Od pierwszego momentu, gdy spotkałam Wiesława, wyczułam, że to właściwy dla mnie mężczyzna. Wiedziałam, że on przyjmuje mnie taką, jaką jestem i nie będę musiała kryć swoich wad. To ważne", mówiła Teresa Werner w wywiadzie dla "Na Żywo". Przyznała też, że Wiesław dopiero po kilku latach zaprosił ją na kawę, bo myślał, że jest dla niego "nieosiągalna". 

Teresa Werner rzadko pokazuje męża na zdjęciach. W jej mediach społecznościowych można jednak natknąć się na ich wspólne fotografie. Wiesław Werner wystąpił nawet w jednym z jej teledysków (możecie go zobaczyć poniżej). Jak się okazuje, mąż śląskiej diwy najbardziej jest zazdrosny o zdjęcia, które Teresa wrzuca do sieci. "Zawsze doradza mi, by pokazywać w internecie te, na których jestem zasłonięta" - mówiła artystka w "Na Żywo".

Sonda
Teresa Werner pokazała męża w mundurze. Podoba Ci się Wiesław Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE