Rozchylone usta, mocny makijaż i ręka za głową. Teresa Werner nie przypomina siebie!

i

Autor: Instagram; Teresa Werner Rozchylone usta, mocny makijaż i ręka za głową. Teresa Werner nie przypomina siebie!

Zmysłowe zdjęcia

Rozchylone usta, mocny makijaż i ręka za głową. Teresa Werner nie przypomina siebie!

2022-09-21 8:45

Teresa Werner (64 l.) wrzuciła do sieci zdjęcia, na których zupełnie nie przypomina siebie. Ma rozchylone usta, mocny makijaż i odchyloną głowę, którą podtrzymuje ręką. W takiej odsłonie jeszcze jej nie znaliśmy! "To rozmarzenie, wspaniałe uczucie", poinformowała swoich fanów. W komentarzach fala zachwytów.

Teresa Werner (64 l.) to niekwestionowana gwiazda śląskiej i polskiej piosenki. Znana z hitu "Dałabym ci dała" wokalistka ściąga na swoje koncerty prawdziwe tłumy fanów, którzy obsypują ją pochlebnymi komentarzami w sieci. Nie inaczej stało się pod jednymi z najnowszych zdjęć, jakie artystka wrzuciła na Instagrama. Mocny makijaż, rozchylone usta, rozmarzony wyraz twarzy - momentami Teresa Werner nie przypomina tam siebie! Ta odsłona również zachwyciła jej adoratorów. "Leniwy poniedziałek? Nic podobnego! To rozmarzenie, wspaniałe uczucie, które wprowadza mnie w blogi nastrój. Życzę Wam cudownego tygodnia, samych szczęśliwych dni. Niech będzie słodko i miłośnie", napisała do fanów. W odwecie zasypała ją lawina pozytywnych komentarzy. "Przepiękna", "cudowna", "seksowna", "super zdjęcie", czytamy. Teresa Werner być może częściej będzie pokazywać się w tej odsłonie. Zobaczcie sami!

Teresa Werner skończyła 64 lata! Zobacz najgorętsze zdjęcia wokalistki

Teresa Werner. Kim jest?

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Dziś ma 64 lata. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Czy lubisz utwory Teresy Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE