To, co zrobili Teresie Werner, wprawia w osłupienie. Nie wiedziała, co się dzieje!

i

Autor: Facebook; Teresa Werner To, co zrobili Teresie Werner, wprawia w osłupienie. Nie wiedziała, co się dzieje!

Pełne zaskoczenie

To, co zrobili Teresie Werner, wprawia w osłupienie. Nie wiedziała, co się dzieje!

2022-10-06 8:57

Teresa Werner (64 l.) ma od lat wiernych fanów, co można zaobserwować chociażby na koncertach, podczas których sale pękają w szwach. Bilety są trudno dostępne, bo piosenkarka pochodząca ze Śląska cieszy się niesłabnącą popularnością. Ale to, co teraz ją spotkało, wprawia w osłupienie. Teresa Werner sama nie wiedziała, co się dzieje! Pełne zaskoczenie.

Teresa Werner (64 l.) nie zwalnia tempa, występuje w licznych miejscowościach i za każdym razem wzbudza zachwyt wśród fanów. Tym razem jednak to ona została wprawiona w osłupienie! Początkowo nie wiedziała nawet, co się dzieje. Jak opowiada artystka, niespodziewanie zaczęła otrzymywać życzenia, dostała nawet kwiaty przesłane pocztą kwiatową, podarowano jej różne prezenty niespodzianki. Po chwili zorientowała się, że o czymś zapomniała! "Pamiętaliście jeszcze bardziej ode mnie o moich imieninach... Jestem całym sercem wdzięczna za Wasze serca", napisała na Facebooku.

Teresa Werner zdradza, że nad czymś pracuje! Nowa płyta?

Teresa Werner podziękowała swoim fanom i przy okazji uchyliła rąbek tajemnicy, dlaczego ostatnio była mniej aktywna w mediach społecznościowych. "Jak zauważyliście, trochę mnie tutaj nie było, więc spodziewajcie się samych dobrych efektów tej ciszy. Przesyłam całusy i gorące pozdrowienia", wyznała. Czyżby szykowała się nowa płyta lub przynajmniej nowe piosenki? Niewykluczone! Fani czekają z utęsknieniem.

Kim jest Teresa Werner?

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Dziś ma 64 lata. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Poniższa galeria: Teresa Werner skończyła 64 lata! Zobacz najgorętsze zdjęcia wokalistki

Sonda
Obchodzisz imieniny?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają