Teresa Werner ogłosiła cudowne wieści. Pokazała też zdjęcie! Nie mogę się doczekać

i

Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner ogłosiła cudowne wieści. Pokazała też zdjęcie! "Nie mogę się doczekać"

Fani w euforii

Teresa Werner ogłosiła cudowne wieści. Pokazała też zdjęcie! "Nie mogę się doczekać"

2022-10-10 14:29

Teresa Werner (64 l.) wrzuciła właśnie prawdziwą petardę. W mediach społecznościowych ogłosiła cudne wieści, na które z pewnością wielu fanów czekało z utęsknieniem. "Nie mogę się doczekać", napisała piosenkarka, czym wywołała dosłownie lawinę pozytywnych komentarzy. Zamieściła też zdjęcie. Musicie to zobaczyć!

Teresa Werner (64 l.) nie zwalnia tempa. Mimo licznych koncertów i dużej aktywności w mediach społecznościowych, piosenkarka znalazła także czas na pracę nad swoim kolejnym dziełem! Właśnie ogłosiła cudowne wieści, zamieszczając zdjęcie na Facebooku, które wywołało falę pozytywnych komentarzy i prawdziwą euforię wśród fanów. "Prezentuję Wam zdjęcie z nadchodzącej premiery mojego najnowszego teledysku! Już dzisiaj jestem bardzo ciekawa Waszej reakcji. Mogę zdradzić, że będzie barwnie i zaskakująco, a widoki będą zapierały dech w piersiach. Nie mogę się już doczekać, a Wy?", napisała Teresa Werner. Wygląda więc na to, że artystka wkrótce wypuści nowy teledysk! Do której piosenki? Czy będzie to nowy utwór, czy teledysk do jej powstałego już hitu? Czas pokaże. Fani nie mogą się doczekać. Mamy zdjęcie, musicie je koniecznie poniżej zobaczyć.

Teresa Werner. Kim jest?

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Dziś ma 64 lata. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Zobacz także poniższą galerię: Teresa Werner skończyła 64 lata! Zobacz najgorętsze zdjęcia wokalistki

Sonda
Czy czekasz na nowy teledysk Teresy Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?