Runął z drabiny i złamał kręgosłup. Policjanci zbierają pieniądze, by pomóc koledze

2022-05-25 12:33
Runął z drabiny i złamał kręgosłup. Policjanci zbierają pieniądze, by pomóc koledze
Autor: fot. arch. prywatne Runął z drabiny i złamał kręgosłup. Policjanci zbierają pieniądze, by pomóc koledze

To był koszmarny wypadek. Mł. asp. Łukasz Walski, na co dzień pracujący w Wydziale do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Gliwice. Ściga przestępców. Jest młodym i wysportowanym mężczyzną, zawsze chętnym do pomocy. I właśnie w trakcie pomocy, spadł z drabiny i złamał kręgosłup z przemieszczeniem. Koledzy policjanci zbierają pieniądze, by pomóc mu wrócić do sprawności.

Runął z drabiny i złamał kręgosłup. Policjanci zbierają pieniądze, by pomóc koledze

Młodszy aspirant Łukasz Walski, na co dzień tropi przestępców w Gliwicach. Miał plany – chciał wyjechać na misję stabilizacyjną, by nieść pomoc mieszkańcom innego kraju. Niestety, plany te zmieniły się w jednej chwili. Teraz naważniejszy cel, to powrót do pełnej sprawności.

Czytaj także: Robili TO w nocy w lesie w Lublińcu. Nakryła ich fotopułapka

- Łukasz jest młodym wysportowanym mężczyzną. Na co dzień uprawia sport, uczestniczył w wielu zawodach sportowych, w tym biegu na 100 km. Zawsze można na niego liczyć, chętnie pomaga innym. Angażuje się w wiele inicjatyw, które niosą pomoc nie tylko ludziom ale również zwierzętom - piszą jego koledzy na portalu siepomaga

Express Biedrzyckiej - Marek Sawicki: Dzięki Andrzejowi Dudzie Polska wróciła do gry

Policjant pomagając znajomym w pracach ogrodowych spadł z pięciu metrów z drabiny i złamał kręgosłup. Złamanie kręgosłupa okazało się złamaniem z przemieszczeniem, dlatego też potrzebna była natychmiastowa operacja.

Teraz by wrócić do pełnej sprawności, policjant potrzebuje rehabilitacji. Policjanci rozpoczęli już zbiórkę, teraz proszą także o pomoc innych ludzi, by ich kolega mógł zrealizować swoje plany.

Sonda
Też możecie liczyć na pomoc swoich przyjaciół?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE