Szczeniaki z Rybnika

i

Autor: Straż Miejska Rybnik

Szokujące odkrycie!

Rybnik. Te szczenięta znaleziono nocą w parku! Były w torbie na zakupy. Serce pęka

2022-07-27 14:43

Strażnicy Miejscy z Rybnika w niedzielę, 17 lipca dostali niepokojące zgłoszenie od osoby znajdującej się w Parku Czempiela w Niedobczycach. Przechodzień znalazł w papierowej torbie malutkie szczeniaki. Trwają poszukiwania właściciela.

Strażnicy miejscy z Rybnika w niedzielę, 17 lipca po godz. 23.00 dostali zgłoszenie od przechodnia z Parku Czempiela w Niedobczycach. Informował on o znalezieniu szczeniaków w papierowej torbie na zakupy. - Patrol pojechał na miejsce i rzeczywiście w torbie, którą otrzymali od mężczyzny, znajdowały się 4 szczeniaki, które miały zaledwie kilka dni - podaje rybnicka Straż Miejska. - Małe psiaki przygarnął jeden ze strażników, który brał udział w interwencji. Od zgłoszenia minął już tydzień i z wielką ulgą możemy powiedzieć, że szczenięta przybierają na wadze, otwarły już oczy i rozwijają się prawidłowo - dodają funkcjonariusze.

Czytaj również: Zaginęła Dorota Kaczmarczyk. Gdzie jest 13-latka? Trop prowadzi przez dworzec w Bytomiu

Szczeniaki już wkrótce trafią do nowych właścicieli. Sprawa nie zostanie jednak na tym zakończona. Straż Miejska w Rybniku szuka osoby, która pozbyła się bezbronnych zwierząt. - Prosimy o każdą, nawet anonimową informację na temat tego zdarzenia - czytamy w komunikacie.

Czytaj koniecznie: Daria przyznaje: Po pijaku uderzyłam córkę. Od trzech lat robi wszystko, by z mężem odzyskać piątkę dzieci

Sonda
Lubisz zwierzęta?
Policyjny dron ścigał sprawców podpalenia.