Śląskie: Drogowy koszmar na A4! Śmierć przyszła w środku nocy

2021-10-23 7:18
Wypadek
Autor: Shutterstock Śląskie: Drogowy koszmar na A4! Śmierć przyszła w środku nocy / Zdjęcie poglądowe

Koszmarny wypadek na autostradzie A4 między Kleszczowem a Ostropą (na wysokości MOP Rachowice). Jedna osoba nie żyje. Uwaga kierowcy - musicie przygotować się na spore utrudnienia o poranku! Szczegóły na se.pl.

Śląskie: Drogowy koszmar na A4! Śmierć przyszła w środku nocy

Koszmarny wypadek w województwie śląskim. W sobotę (23.10.2021) ok. godziny 4:00 na autostradzie A4 między Kleszczowem a Ostropą zderzyły się samochód ciężarowy i "osobówka". Wszystko działo się na wysokości MOP Rachowice. Dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował nas, że jedna osoba nie żyje. - Ruch w kierunku Katowic odbywa się jednym pasem (lewym). Drogowcy przewidują, że utrudnienie potrwa 3 godziny - przekazuje przedstawiciel GDKiA.

Czytaj też: Tragiczny wypadek koło Bielska-Białej. Nie żyje 33-letni mężczyzna

Rodzinie i bliskim ofiary składamy wyrazy głębokiego współczucia. Na ten moment nie ma więcej informacji o tożsamości denata. Uwaga kierowcy - nadal mogą występować utrudnienia w tamtym rejonie. Przyczyny i okoliczności tragedii wyjaśni policyjne śledztwo. Apelujemy w tym miejscu o ostrożność do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Warunki w sobotę nie zawsze będą nam sprzyjać. Warto zdjąć nogę z gazu i zachować odpowiedni poziom koncentracji. Ku przestrodze przekazujemy poniżej zdjęcia z wypadku, który miał miejsce w Katowicach! Więcej informacji wkrótce!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Stracił kontrolę, urwał dwa koła! Groźny wypadek w Bolkowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE