Tragiczny wypadek koło Bielska-Białej. Nie żyje 33-letni mężczyzna

2021-10-22 11:22
Tragiczny wypadek koło Bielska-Białej
Autor: materiały policji Tragiczny wypadek koło Bielska-Białej

33-letni mężczyzna zginął w wypadku, do którego doszło w piątek rano w Porąbce koło Bielska-Białej. Kierowany przez 33-latka samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w piątek (22 października) ok. godz. 7 rano w miejscowości Porąbka w pobliżu Bielska-Białej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 33-letni kierowca fiata, jadąc ul. Wielka Puszcza, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Siedzący za kierownicą auta mężczyzna zginął na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.

Zobacz także: Nie trafił go nożem, więc pobił go pięściami! Gdy przyjechała policja, stał z siekierą

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Na miejscu pracują funkcjonariusze z drogówki, śledczy i policyjni technicy. Ul. Wielka Puszcza, na której doszło do wypadku, jest nieprzejezdna.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Jechał na czołówkę z tirem! Groza w Gliwicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE