Śląskie: Dzieci znalazły GIGANTYCZNEGO PENISA na placu zabaw! [ZDJĘCIE]

2020-09-04 12:24 Rafał Strzelec
Sosnowiec. Ogromny penis wpadł w rece dzieci na placu zabaw
Autor: Facebook.com/Damian Żurawski

Penis na placu zabaw? Takie historie jednak się zdarzają. Jak napisał na swoim profilu społecznościowym radny Sosnowca Damian Żurawski na jednym z placów zabaw znaleziono sztucznego, gumowego penisa. - Bardzo prosiłbym o nierozrzucanie swoich zabawek dla dorosłych gdzie popadnie - apeluje radny.

O znalezieniu wibratora poinformował na swoim profilu społecznościowym radny miasta Sosnowiec Damian Żurawski. - Bardzo prosiłbym o nierozrzucanie swoich zabawek dla dorosłych gdzie popadnie - napisał radny. Jak dodaje, nietypowe znalezisko wpadło w ręce dzieci bawiących się na placu zabaw. Poniżej zdjęcie, na którym widać nietypowe odkrycie.

Internauci już zastanawiają się, kto mógł zgubić tę zabawkę. - Jakiejś samotnej mamusi wypadł z torebki - twierdzi pani Daria. - Oj tam. Pies zgubił zabawkę do aportowania - uważa kolejny z komentujących. Jednocześnie zastanawiają się, czy urządzenie było wykorzystywane do niecnych celów na placu zabaw. Może ktoś z Was wie, do kogo należy ta zguba? Jeśli tak, to z pewnością można się zgłosić do osób, które ją odnalazły.

Pacjent wychodzi na czworakach ze szpitala

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.