Śląskie. Wypadek w Kocierzu Moszczanickim. Emilka i Lenka straciły rodziców [ZDJĘCIA]

2020-08-04 19:48 Rafał Strzelec
Wypadek w Kocierzu Moszczanickim. Dziewczynki straciły rodziców
Autor: Policja Żywiec

To była tragiczna niedziela w Kocierzu Moszczanickim. Sławomir (42 l.) i Joanna (41 l.) jechali motocyklem, gdy nagle zderzyli się z jadącym z naprzeciwka samochodem. Niestety, nie przeżyli tego wypadku. W sieci trwa akcja pomocy dwóm osieroconym córkom - Emilce i Lence.

Wypadek w Kocierzu Moszczanickim. Nie żyją dwie osoby

Do tej tragedii doszło w niedzielę 26 lipca tuz po godz. 10.00 w Kocierzu Moszczanickim. Jak relacjonuje żywiecka policja "kierujący motocyklem suzuki 42-letni mężczyzna, podróżując z pasażerką, w trakcie pokonywania łuku drogi w prawo, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem honda, którym kierował 48-latek". Motocyklista i jego pasażerka zginęli na miejscu. Śledczy pracowali na miejscu wypadku przez kilka godzin. Ustalają obecnie szczegóły tej tragedii.

Emilia i Lenka straciły rodziców. Mieszkańcy Porąbki są wstrząśnięci. Trwa zbiórka

Jak się później okazało w wypadku zginęli Sławomir i Joanna - rodzice dwóch dziewczynek Emilki (15 l.) i Lenki (8 l.). Rodzina mieszkała w gminie Porąbka. Społeczność niewielkiej gminy zbiera obecnie pieniądze na rzecz osieroconych dziewczynek.

- Pogrążone w rozpaczy dziewczynki trafiły pod opiekę cioci i wujka. Nikt nie jest w stanie zapełnić pustki w ich sercu po tej nie do opisania w słowach stracie najbliższych na świecie ludzi, ale spróbujmy okazać im wsparcie poprzez zbiórkę środków pieniężnych, Okaz serce, każda złotówka się liczy - apelują mieszkańcy gminy.

Pieniądze można wpłacać TUTAJ!

Tłumy na tatrzańskich szlakach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.