Wypadek w Żorach. Nie zyje 24-latka

i

Autor: Policja Żory

Śmiertelne potrącenie na pasach w Żorach. Nie żyje młoda kobieta

2022-06-30 7:50

Tragiczny wypadek w Żorach w rejonie skrzyżowania ul. Wygoda z ul. Północną. Samochód potrącił dwie kobiety - jedną w wieku 24 lat i drugą w wieku 38 lat. Niestety, młodsza z nich nie żyje. Na miejscu wypadku występują spore utrudnienia.

Tragiczny wypadek w Żorach. W czwartek, 30 czerwca około 6.30 rano w rejonie skrzyżowania ul. Wygoda z ul. Północną (na wysokości firmy Extral) doszło do potrącenia dwóch kobiet. Na ten moment wiadomo, że 24-latka i 38-latka przeprowadzały rowery przez przejście dla pieszych. - Samochód ciężarowy zatrzymał się, żeby je przepuścić. Niestety, zza niego wyjechał drugi pojazd, który potrącił kobiety. Młodsza z nich nie żyje, starsza trafiła do szpitala - mówi mł. asp. Marcin Leśniak z KMP w Żorach. Jak potem przekazano, kobiety zostały potrącone przez samochód osobowy marki volvo. Kierowca w wieku 35 lat, był trzeźwy. Zatrzymał się po zdarzeniu. Wołał pomocy. Policja prowadzi z nim czynności.

W związku z wypadkiem odcinek Obwodnicy Północnej od ronda Rowieńskiego do ronda Kradziejówka wciąż jest zablokowany. Kierowcy są prowadzeni objazdem drogami lokalnymi – ul. Rybnicką i Armii Krajowej. Na miejscu wciąż pracują policjanci, był tam też prokurator. 

Czytaj również: Tragiczny wypadek na S1 w Dąbrowie Górniczej. Huknął w auta stojące w korku

Zobacz koniecznie: Katowice: 21-latek pluł w dół po pijaku z kolegami. Spadł z ośmiu metrów na głowę

Tragiczny wypadek w Ząbkach! Autobus miejski zderzył się z ciężarówką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE