Sosnowiec. Dziecko wypadło z okna na trzecim piętrze! Jest w szpitalu!

2020-04-09 10:34 RS
Sosnowiec. Dziecko wypadło z okna na trzecim piętrze! Jest w szpitalu!
Autor: pixabay.com

Dramat w Sosnowcu. W czwartek 9 kwietnia rano z okna jednego z bloków w dzielnicy Pogoń wypadło dziecko. Najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek. Maluszek trafił do szpitala, jest na badaniach.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 8.00 rano w jednym z bloków w dzielnicy Pogoń w Sosnowcu. Z okna mieszkania na trzecim piętrze wypadło dziecko, jedno z dwójki bliźniaków pilnowanych przez matkę.

- Z jednego z mieszkań z okna na trzecim piętrze wypadło roczne dziecko. W momencie zdarzenia pilnowała je matka. Dziecko trafiło do szpitala. Trwają badania. Żyje. Na razie nie wiadomo, jakie są obrażenia - mówi Sonia Kepper z sosnowieckiej komendy.

Trwa wyjaśnianie przyczyn tego zdarzenia. Wiadomo, że matka dziecka była trzeźwa. Zdarzenie najprawdopodobniej będzie zakwalifikowane jako nieszczęśliwy wypadek. Jak dodaje rzeczniczka sosnowieckiej policji na szczęście budynek jest nieco niższy niż standardowe, bowiem nie ma w nim typowego parteru. Policja apeluje, aby pilnować swoich pociech.

Mucha wyśmiewa się z koronawirusa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.