Nowa restauracja w Sosnowcu podbija internet. Uderza w rząd! Menu: "Zupa pińcet plus"

2021-01-22 13:15 bw
Nowa restauracja w Sosnowcu podbija internet. Uderza w rząd! Menu: Zupa pińcet plus
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Nowa restauracja w Sosnowcu podbija internet. Uderza w rząd! Menu: "Zupa pińcet plus"

Restauracja Polski Nie-Rząd to nowy punkt na mapie Sosnowca i - jak się okazuje - wcale nie jest żartem, bo lokal naprawdę istnieje. Już stał się hitem internetu, a to za sprawą nietypowego menu. "Zupa pińcet plus", "Trybunał", "Sałatka BOR jedzie" - to zaledwie kilka z dań, jakie znajdziemy w karcie. Wszelkie zmiany i podpunkty, nawet promocje, regulują w restauracji... rozporządzenia. Musicie to zobaczyć!

Nowa restauracja w Sosnowcu podbija internet. Polski Nie-Rząd oferuje nietypowe menu

Zupa "pińcet plus", "trzynastka" i "czternastka", ale też dania główne, takie jak "obietnica Kaczafiego", "straSZYDŁO po małopolsku", "Zioberko po krakowsku" czy "SzumoWina po staropolsku". To kilka pozycji z menu nowej restauracji w Sosnowcu, która już teraz podbija internet. Okazuje się, że to wcale nie jest żart, a lokal Polski Nie-Rząd naprawdę istnieje. To nowa knajpa mieszcząca się przy ul. Lenartowicza 43 w Sosnowcu, oferuje jedzenie na dowóz (w dobie pandemii koronawirusa). Właściciele wpadli na pomysł, by wyśmiać niektóre pomysły rządu PiS i stąd efekt w postaci prześmiewczo menu. Wszelkie zmiany i podpunkty, nawet promocje, regulują w restauracji... rozporządzenia. "Na pewno zamówię, świetny pomysł", chwalą mieszkańcy w mediach społecznościowych. 

Pogrzeb 13-letniej Patrycji i jej nienarodzonego syna Jakuba