Poszukiwany

i

Autor: POLICJA Poszukiwany

Sosnowiec: Widziałeś go? Napadł i próbował zgwałcić kobietę

Sosnowieccy policjanci od stycznia szukają mężczyzny, który napadł i próbował zgwałcić kobietę w dzielnicy Pogoń. Mundurowi zdecydowali się opublikować portret pamięciowy napastnika. Proszą także o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Do zdarzenia doszło 15 stycznia 2021 r. w dzielnicy Pogoń w Sosnowcu. Sprawca usiłował zgwałcić kobietę. Na szczęście ofiarę obronił jej własny pies, który spłoszył sprawcę.

- W toku postępowania stworzono portret pamięciowy sprawcy, który publikujemy wraz z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów napastnika - informuje policja.

Czytaj także: Nie uwierzysz, co ośmiolatka ukradła w sklepie! Przyłapał ją ochroniarz

Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 8521280 lub z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem 47 8521200 lub 47 8521255. Policja zapewnia anonimowość.

Express Biedrzyckiej - płk Andrzej Kruczyński: Rosja jest w rozsypce, żałośnie to wygląda
Sonda
Jaka powinna być w Polsce kara za gwałt?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany