Straszny wypadek w Śląskiem! Wybuchła beczka. Gorący lepik poparzył dwóch mężczyzn [ZDJĘCIA]

2020-09-18 12:43 Rafał Strzelec

Wypadek w Hecznarowicach. W czwartek po godz. 15.00 strażacy zostali wezwani na ulicę Stawową po wybuchu beczki podczas remontu budynku gospodarczego. Jak się okazało wewnątrz znajdował się gorący lepik. Beczka nagle wybuchła. Mężczyźni doznali poparzeń. Zostali przetransportowani do szpitala.

Hecznarowice. Wybuch beczki z gorącym lepikiem. Dwóch mężczyzn poparzonych

Strażacy otrzymali informację o wybuchu beczki i pożarze remontowanego budynku gospodarczego w Hecznarowicach na ul. Stawowej krótko po godz. 15.00. Jak relacjonuje miejscowa straż pożarna doszło do wybuchu, w wyniku którego poszkodowanych zostało dwóch mężczyzn.

Jak informuje lokalny serwis pless.pl w wyniku zdarzenia poparzeni zostali dwaj bracia. Do wypadku miało dojść w momencie gdy młodzi mężczyźni mieszali smołę w kotle. Pierwszy z nich z poważnymi oparzeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR trafił do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Drugi z braci był lżej poszkodowany, w jego przypadku hospitalizacja nie była konieczna. Policjanci wyjaśniają sprawę. Wstępnie zakwalifikowano to zdarzenie jako nieszczęśliwy wypadek.

Zuchwały napad w Tesco. Policja publikuje nagranie