Wypadek, zdjęcie ilustrujące

i

Autor: Pixabay Wysokie mandaty nie działają. Statystki przerażają! To oznacza WYŻSZE MANDATY?

Świerklany. Kierowca zginął po policyjnym pościgu! 21-latek wjechał w dom

2022-01-15 14:12

Tragedia w Świerklanach na Śląsku. Doszło tam do śmiertelnego wypadku samochodowego. Zdarzenie miało miejsce w sobotę (15 stycznia) przed południem. Młody mężczyzna zginął, uciekając przed policyjnym pościgiem. 21-latek wjechał samochodem w dom. Jak informuje policja, dzień wcześniej mężczyzna ukradł auto, które rozbił w Świerklanach. zostało skradzione dzień wcześniej.

Śmiertelny wypadek w Świerklanach (woj. śląskie). W sobotę (15 stycznia) 21-letni kierowca zginął po policyjnym pościgu. Młody mężczyzna wjechał samochodem w dom. Auto prowadzone przez 21-latka zostało skradzione dzień wcześniej. Podkomisarz Ryszard Czepczor z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku powiedział PAP, że do wypadku doszło około godz. 10:00 w Świerklanach przy ul. Kościelnej. Chwilę wcześniej w rejonie Jankowic i Świerklan policjanci z patrolu zauważyli samochód, który został skradziony poprzedniego dnia.

Używając świetlnych dźwiękowych sygnałów uprzywilejowania policjanci próbowali zatrzymać ten samochód, jednak kierowca nie stosował się do wydawanych mu poleceń, podjął próbę ucieczki. Jadąc z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad samochodem wyprzedzając inne pojazdy, zjechał na pobocze i uderzył w budynek – opisywał wypadek podkom. Czepczor. Kierujący samochodem 21-latek zmarł na miejscu w wyniku doznanych obrażeń. Ofiara to mieszkaniec powiatu rybnickiego. Policjanci zakończyli już zabezpieczanie śladów w miejscu wypadku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dramatyczne wyznanie mieszkanki Gliwic. "Jestem psychicznie wykańczana". Policjanci rozkładają ręce

Pościg pod Bydgoszczą. Pijany 21-latek uzbierał aż 41 punktów karnych
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE