Świętochłowice. Podbił oko własnej dziewczynie. Ale to był dopiero początek

2020-06-05 17:28 RS
Sadysta ze Świętochłowic zatrzymany
Autor: Policja Świętochłowice Znęcał się nad partnerką

Bowiem kobieta zeznała, że jej dramat trwał zdecydowanie dłużej i nie kończył się na jednej sprzeczce. Policjanci ze Świętochłowic pojechali do jednego z mieszkań na kontrolę. Zobaczyli, że lokatorka ma zasinienie wokół oka. Kobieta przyznała, że partner ją bije. I to, niestety, regularnie od roku.

Policjanci ze Świętochłowic udali się w środę 3 czerwca na kontrolę do jednego z mieszkań. Gdy dotarli na miejsce, zaniepokoił ich jeden fakt.

- W trakcie czynności służbowych mundurowi zauważyli u lokatorki mieszkania zasinienie wokół oka - informują stróże prawa.

Jak się okazało kobieta była od dłuższego czasu ofiarą domowej przemocy. Odpowiedziała policjantom o koszmarze, jaki ją spotkał. Z jej relacji wynikało, iż jej partner od blisko roku znęca się nad nią fizycznie i psychicznie. Siniak wokół oka był efektem zdarzenia, do którego doszło we wtorek. Jak powiedziała poszkodowana, mężczyzna po raz kolejny "kolejny poszarpał ją i uderzył".

Domowy oprawca, zaskoczony takim obrotem sprawy został zatrzymany przez stróżów prawa. 24-letni świętochłowiczanin trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut znęcania się nad swoją partnerką.

- Teraz może trafić za kraty nawet na 5 lat. Decyzją prokuratora agresor został objęty policyjnym dozorem, połączonym z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz nakazem opuszczenia wspólnego mieszkania - informuje świętochłowicka komenda. O losie sadysty zadecyduje sąd.

Wrocław: Spieszył się do dziewczyny i stracił prawo jazdy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.