Zabrze: Rzuciła go, więc chciał ją oblać żrącym kwasem. Stanie przed sądem

i

Autor: Archiwum Zabrze: Rzuciła go, więc chciał ją oblać żrącym kwasem. Stanie przed sądem

KOSZMARNE ROZSTANIE

Szaleniec z Zabrza chciał oblać kwasem ukochaną. Skończył w areszcie

2023-12-01 12:56

Policjanci z Komisariatu II Policji w Zabrzu zatrzymali 47-latka, który zastraszał swoją byłą partnerkę. Para rozstała się, a mężczyzna nie potrafił się z tym pogodzić. Gdy agresor zagroził, że obleje jej twarz kwasem, zdesperowana kobieta w trosce o swoje życie i zdrowie zgłosiła sprawę policji.

Rzuciła go, więc chciał oblać ją kwasem. Szaleniec w rękach policji

Wszystko wydarzyło się w Zabrzu, gdy 47-latek usłyszał od byłej już ukochanej, że to koniec ich związku. Jak ustalili śledczy, agresor groził kobiecie, że wyleje jej na twarz kwas. Okazało się również że para nie znała się zbyt długo, bo zaledwie od września, jednak szybko postanowili razem zamieszkać. W tym krótkim czasie 47-latek dał kobiecie powody, które spowodowały, że postanowiła ona zakończyć ich romantyczną relację. Jak się okazało, potem nie było lepiej. Mężczyzna w przeszłości był już karany z uporczywe nękanie, za co odbywał kare w systemie dozoru elektronicznego. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Nie przekraczaj granicy, za którą czeka Cię odpowiedzialność karna. Czym jest groźba karalna? Jest to grożenie innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub na szkodę osoby dla niej najbliższej. Warunkiem jest to, że groźba wzbudza w osobie, do której została skierowana lub której dotyczy, uzasadnioną obawę, że będzie spełniona - informuje zabrzańska policja.

Szaleniec za kierownicą dostawczaka. Ten film mrozi krew w żyłach!
Sonda
Znasz osobę, która była ofiarą stalkera?
Nasi Partnerzy polecają