Szła z rowerem przez jezdnię. Nagle zmiotła ją skoda. Tragedia pod Cieszynem

2021-10-27 8:34

Tragiczny wypadek w gminie Hażlach koło Cieszyna. We wtorek rano doszło do śmiertelnego potrącenia 64-letniej kobiety. Przechodziła ona przez jezdnię, prowadząc rower. Nagle uderzyło w nią auto marki skoda octavia, którym jechał 25-latek z powiatu cieszyńskiego. Kobieta zginęła na miejscu. Policja ustala okoliczności tragedii.

Tragiczny wypadek w gminie Hażlach w powiecie cieszyńskim. We wtorek (26 października) rano doszło tam do śmiertelnego potrącenia kobiety przez samochód osobowy marki skoda octavia. - Zdarzenia miało miejsce na ulicy Cieszyńskiej, 64-letnia kobieta przechodziła przez jezdnię w miejscu, gdzie nie było przejścia dla pieszych. Kierujący samochodem matki skoda octavia 25-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego śmiertelne potrącił kobietę. Lekarz stwierdził zgon - mówi mł. asp. Wojciech Ficek z Komendy Miejskiej Policji w Cieszynie. Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny tego zdarzenia. Policja podaje, że 25-latek był trzeźwy.

Tragiczny wypadek na wjeździe do Katowic
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE