SZOK! Zabawy kałem i biczowanie. Tyle kosztują perwersyjne usługi seksualne na Śląsku

2021-03-20 17:45
SZOK! Tyle kosztują najbardziej perwersyjne usługi seksualne na Śląsku [GALERIA]
Autor: pixabay.com SZOK! Tyle kosztują najbardziej perwersyjne usługi seksualne na Śląsku [GALERIA]

Epidemia koronawirusa odcisnęła piętno na seksbiznesie w Polsce. Jak wynika z raportów zainteresowanie usługami prostytutek od początku pandemii zmalało o kilkadziesiąt procent. Mimo tego nie brakuje mężczyzn, którzy chętnie korzystają z tego typu uciech. Niektóre z proponowanych przez panie do towarzystwa usług są naprawdę zaskakujące. Ile kosztują na Śląsku? To może Cię zaskoczyć! Sprawdź to w naszej galerii.

Epidemia koronawirusa uderzyła ze zdwojoną siłą w seksbiznes. Jak podawał Fakt w kwietniu ubiegłego roku aż 90 proc. z 1030 ankietowanych osób, które świadczą usługi seksualne w naszym kraju, stwierdziło zmniejszenie zainteresowania klientów nawet o 80 procent. W przypadku pozostałych badanych nastąpił spadek liczby telefonów o około 50 procent. Nadal jednak stali bywalcy chętnie korzystają z usług seksualnych, dlatego spotkania z klientami wciąż się odbywają, mimo dużego wzrostu zakażeń w ostatnich tygodniach.

Bicie pejczem, wyzwiska, tortury! Mężczyźni za to płacą! Sprawdź ceny

Katalog różnego rodzaju usług seksualnych jest bardzo szeroki. Od seksu oralnego, przez zwykły stosunek, po bardziej wyszukane i perwersyjne pomysły klientów. Niektórzy z nich umawiają się na spotkania z tzw. dominami - kobietami, które sprawiają rozkosz swoim klientom za sprawą stosowania dominacji, zarówno w psychicznym jak i fizycznym znaczeniu tego słowa. Korzystający z tego typu usług mogą być bici pejczem, są wiązani i wyzywani. Tego typu sadomasochistyczne doznania cieszą się sporą popularnością. Usługobiorcy są w stanie zapłacić naprawdę sporo, aby zostać poniżonymi w ten sposób. Sprawdźcie, jak wyglądają ceny najbardziej perwersyjnych usług seksualnych na Śląsku. Szczegóły w poniższej galerii.

Magda Mołek odważnie o... CIPCE. Po odejściu z TVN zajęła się SEKSEM!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE