Tajemnicza śmierć 17-latka w centrum Katowic. Śledczy ujawniają: Zwłoki w podwórku Tajemnicza śmierć 17-latka w centrum Katowic. Śledczy ujawniają: Zwłoki w podwórku

i

Autor: jch Tajemnicza śmierć 17-latka w centrum Katowic. Śledczy ujawniają: "Zwłoki w podwórku"

Co tam się stało?

Tajemnicza śmierć 17-latka w centrum Katowic. Śledczy ujawniają: "Zwłoki w podwórku"

2023-06-26 10:47

Sekcja zwłok ma wyjaśnić przyczynę śmierci 17-letniego chłopaka, którego ciało w miniony weekend znaleziono w centrum Katowic (woj. śląskie). Policjanci biorą pod uwagę kilka hipotez.

W poniedziałek (26.06) zostanie przeprowadzona sekcja zwłok 17-latka, którego ciało znaleziono w sobotę rano (około godz. 7) w centrum Katowic. Zwłoki znaleźli przechodzie. Znajdowało się na podwórku kamienicy przy ul. Św. Stanisława. Wstępne oględziny zwłok nie dały odpowiedzi, co się stało z nastolatkiem. Wyjaśni to sekcja zwłok. - Zmarły mężczyzna to 17-letni mieszkaniec Chorzowa. Oględziny ciała przez biegłego nie ujawniły przyczyny jego śmierci. Ciało nie nosiło widocznych obrażeń i ran - powiedział "Dziennikowi Zachodniemu" podkomisarz Łukasz Kloc, oficer prasowy KMP w Katowicach. 

Zwłoki 17-latka znaleziono w ścisłym centrum miasta, gdzie w weekendy bawi się młodzież. - Pod uwagę bierzemy kilka hipotez: środki odurzające, wypadek, udział osób trzecich - dodał oficer prasowy.

Brutalna bójka dwóch nastolatek. Nikt nie zareagował
Sonda
Czy sprawcy zabójstw powinni od razu trafiać za kraty na dożywocie?
Listen on Spreaker.