Tajemnicze zaginięcie 42-latki z Jaworznika. Ktoś zacierał ślady w jej aucie? Znaleziono je w stawie

2021-07-25 19:50
Tajemnicze zaginięcie 42-latki z Jaworznika. Ktoś zacierał ślady w jej aucie? Znaleziono je w stawie
Autor: Policja

Trwają poszukiwania zaginionej 42-latki z Jaworznika na Śląsku. Monika Wilgorska-Stanewicz zaginęła 9 lipca 2021 r, niebawem jej auto znaleziono w stawie w Zawierciu. Co się stało z kobietą?

Monika Wilgorska-Stanewicz zaginęła 9 lipca. Ostatni raz widziana była około godziny 17:00. Jak podaje myszkowska policja, możliwe że tego dnia wyjechała gdzieś swoim samochodem. Wkrótce, jej białego forda fiestę znaleziono w stawie w Zawierciu. Jak podaje TVN, wygląda na to, że ktoś próbował zedrzeć z silnika numer. Do tej pory nie wiadomo, co stało się z kobietą. Aby sprawdzić wszystkie okoliczności tajemniczego zaginięcia 42-latki z Jaworznika (gm. Żarki), prokuratura wszczęła śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci.

ZOBACZ TEŻ: Kim jest zaginiona Monika Wilgorska-Stanewicz?

Jak zginął Krystian I.? To tu znaleziono jego ciało

W sprawie zaginięcia Moniki Wilgorskiej-Stanewicz przesłuchano jej bliskich, w tym jej partnera.

Jednocześnie wciąż trwają poszukiwania kobiety. Jak opisuje policja w komunikacie o zaginięciu, Monika Wilgorska- Stanewicz ma około 175 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma blond włosy do ramion, z niebieskimi pasemkami. Kobieta nosi okulary.

W dniu zaginięcia, 42-latka ubrana była w jasną sukienkę w kwiatki.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaginięcia kobiety, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie: 47 85 843 85, 47 85 842 00, 47 85 842 55, albo numerem alarmowym 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE