Teresa Werner zaskoczyła wszystkich. Premiera nowej piosenki i teledysku! "Warto żyć" to będzie hit

2021-07-21 15:16
Teresa Werner zaskoczyła wszystkich. Premiera nowej piosenki i teledysku! Warto żyć to będzie hit
Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner zaskoczyła wszystkich. Premiera nowej piosenki i teledysku! "Warto żyć" to będzie hit

Teresa Werner niczym grom z jasnego nieba zrzuciła na wszystkich zaskakującą informację. "Warto żyć" to utwór z nowej płyty artystki, do którego nagrany został teledysk! Premiera odbędzie się już w piątek, 23 lipca. Znamy szczegóły, to będzie wielki hit. "Jestem szczęśliwa, że sprawię wam radość i wniosę w wasze życie dużo pozytywnych emocji", ogłosiła Werner.

Teresa Werner uwielbia zaskakiwać swoich fanów i robiła to do tej pory wielokrotnie, ale takiej informacji nikt się nie spodziewał. Totalne zaskoczenie! Piosenkarka ogłosiła, że w piątek, 23 lipca, o godz. 12:00 będzie miała miejsce premiera teledysku do utworu z jej nowej płyty. Chodzi o piosenkę "Warto żyć". "Kochani. Mam dla Was miłą niespodziankę. Już w najbliższy piątek premiera mojego kolejnego teledysku z najnowszej płyty, tym razem do piosenki "Warto żyć"! Jestem szczęśliwa, że sprawię Wam radość i wniosę w Wasze życie dużo pozytywnych emocji", ogłosiła Teresa Werner w swoich mediach społecznościowych. Utwór będzie można znaleźć w serwisie Youtube. Fani już teraz przewidują, że będzie to wielki hit i nie mogą się doczekać premiery, do której na Facebooku artystka już odlicza. 

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała".

Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE