Teresa Werner zniknęła z anteny z ważnego powodu. Cudowna nowina!

2021-07-30 12:00
Wydało się, czemu Teresa Werner zniknęła z anteny. Gratulacje!
Autor: Facebook; Teresa Werner Wydało się, czemu Teresa Werner zniknęła z anteny. Gratulacje!

Teresa Werner zniknęła z anteny, bo jej program "Koncert życzeń z Teresą Werner" w Polo TV ma przerwę wakacyjną. Gwiazda nie zrobiła sobie jednak urlopu i wciąż ciężko pracuje. Teraz wydało się, co robiła w tym czasie. Fani dosłownie oszaleli z radości i ślą artystce piękne życzenia, a wśród nich gromkie gratulacje. To naprawdę duży sukces.

Teresa Werner zniknęła z anteny, choć nie całkowicie, bo wciąż występuje w Polo TV gościnnie - na przykład, jak ostatnio, u Sławomira i Kajry. Jej program "Koncert życzeń z Teresą Werner" ma jednak przerwę wakacyjną, a odpoczynek - jak wiemy - to ważna sprawa. Równie ważne jest to, co piosenkarka robi w czasie urlopu. Jedno jest pewne: na pewno nie jest to leniuchowanie. Teresa Werner, jak się okazuje, bardzo ciężko pracuje. Nagrywała bowiem teledysk do swojego utworu "Warto żyć", który miał właśnie swoją premierę i został ciepło przyjęty przez fanów. Fani dosłownie oszaleli z radości i ślą artystce piękne życzenia, a wśród nich gromkie gratulacje. Taki prezent to cudowna nowina dla wszystkich wielbicieli Teresy Werner. Zobaczcie poniżej nagranie.

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE