Tragedia w Chorwacji! Zginęła młoda policjantka z Chorzowa. Co się stało?

i

Autor: Policja Chorzów

Tragedia w Chorwacji. Zginęła młoda policjantka z Chorzowa. Co się stało?

2020-09-15 11:37

Nie żyje st. sierż. Joanna Krzempek. Policjantka z Chorzowa miała 28 lat. Tragiczną informację potwierdziła Komenda Miejska Policji w Chorzowie. Kobieta zginęła w wypadku samochodowym. Służbę w Policji rozpoczęła w 2014 roku. Jej koledzy z pracy są w żałobie.

Chorzów. Nie żyje st. sierż. Joanna Krzempek. Miała 28 lat

Jak podaje KMP w Chorzowie 28-letnia policjantka zginęła w tragicznym wypadku drogowym w niedzielę w Chorwacji. St. sierż. Joanna Krzempek pracowała w policji od 2014 roku. Od początku związana była z chorzowskim garnizonem. Jako kursant, a następnie policjant, pełniła służbę w chorzowskich komisariatach, a następnie w Zespole do spraw Nieletnich i Patologii w chorzowskiej komendzie. Od 2019 r. była asystentem Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego w Wydziale Kryminalnym.

- Wszyscy, którzy znali Joasię wspominają ją jako ambitną i kompetentną policjantkę. Była przy tym wszystkim dobrym, życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem - napisali policjanci z Chorzowa. Komendant Miejski Policji w Chorzowie mł. insp. dr Grzegorz Matuszek złożył rodzinie, bliskim, przyjaciołom i znajomym policjantki kondolencje z powodu śmierci funkcjonariuszki.

74. Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce U20 - Dzień trzeci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają