Śmiertelny wypadek w Zawierciu. Nie żyje potrącony przez pociąg 15-latek

i

Autor: policja.gov.pl

ŚMIERĆ NASTOLATKA

Tragedia w Zawierciu. 14-latek próbował przejść przez tory, potrącił go pociąg. Chłopiec nie żyje

2024-04-16 12:49

Tragiczny wypadek na torach kolejowych w Zawierciu. W poniedziałek, 15 kwietnia, przez nieprzeznaczone do tego miejsce próbował przejść 14-letni chłopiec. Niestety, próba ta zakończyła się dramatycznie. Nastolatek zginął po tym, gdy został potrącony przez pociąg Kolei Śląskich relacji Częstochowa-Gliwice.

Zawiercie. Pociąg potrącił 14-latka, który przebiegał przez tory. Chłopiec nie żyje

Do tragedii doszło w poniedziałek, 15 kwietnia, około godz. 14:00 przy ul. Kościuszki w Zawierciu. 14-letni chłopiec, który według relacji świadków miał na sobie szkolny plecak, podjął próbę przejścia przez tory kolejowe w niedozwolonym do tego - i w dodatku bardzo ruchliwym - miejscu. Chłopiec próbował wykorzystać brak ogrodzenia i chciał dostać się na drugą stronę miasta. Niestety, w trakcie przebiegania przez tory uderzył w niego pociąg Kolei Śląskich. Mimo natychmiastowego pojawienia się ratowników medycznych i innych służb, chłopca nie udało się uratować. Uderzenie pociągu okazało się być dla niego śmiertelne. 

- Potwierdzamy, że doszło do takiego zdarzenia na torowisku. Pociąg Kolei Śląskich relacji Częstochowa Gliwice potrącił 14-latka, który przechodził w miejscu niedozwolonym przez torowisko. Na miejscu pracowały służby pod nadzorem prokuratora. Została zarządzona sekcja zwłok - potwierdziła "Dziennikowi Zachodniemu" podk. Marta Wnuk, oficer prasowy KPP w Zawierciu.

Krzysztof W. Zamordował swoją żonę a potem rzucił sie pod pociąg
Sonda
Często podróżujesz pociągami?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki