Straszny wypadek nieopodal Ikei w Katowicach. Nie żyją 21 i 22-latek [ZDJĘCIA]

2021-10-07 9:19
Wypadek w Katowicach na Alei Roździeńskiego. Nie żyją dwie osoby
Autor: kaz Wypadek w Katowicach na Alei Roździeńskiego. Nie żyją dwie osoby

Wypadek w Katowicach na Alei Rozdzieńskiego przy zjeździe z DK 86 na DK 79 nieopodal Ikei. Dwóch mężczyzn zginęło w wyniku dachowania samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło w czwartek rano. Droga jest zablokowana. Policja pracuje na miejscu.

Wypadek na Alei Roździeńskiego w Katowicach. Nowe fakty - godz 9.15

Są nowe informacje w sprawie wypadku na Alei Roździeńskiego w Katowicach, do którego doszło 7 października rano. Jak poinformowała  podkomisarz Agnieszka Żyłka z katowickiej policji, w czwartek rano na zjeździe z trasy S86 na drogę nr 79 (Drogową Trasę Średnicową) osobowy opel dachował, a następnie uderzył w drzewo. Na miejscu zginęło podróżujących samochodem dwóch młodych Ukraińców w wieku 21 i 22 lat. Z informacji osób, które widziały miejsce zdarzenia wiemy, że auto było kompletnie zniszczone. - Zmiażdżone jak puszka - donoszą świadkowie.

Wypadek na Alei Roździeńskiego w Katowicach. Nie żyją dwie osoby. Wcześniej pisaliśmy

Tragiczny wypadek w Katowicach. W czwartek (7 października) około godz. 6:30 nieopodal zjazdu z DK 86 na DK 79 na Alei Roździeńskiego za Ikeą doszło do dachowania samochodu. Niestety, wypadek okazał się tragiczny w skutkach. - Około godz. 6:30 dostaliśmy informację, że samochód osobowy dachował na trasie w kierunku Katowic. W wyniku zdarzenia zginęło dwóch mężczyzn - podaje Agnieszka Żyłka z KMP w Katowicach. Droga w kierunku centrum miasta jest zablokowana. Policja prowadzi czynności na miejscu zdarzenia. Nie wiadomo, jak długo potrwają te utrudnienia. Jedno jest pewne - kierowców czeka prawdziwy drogowy armagedon. Od kilku dni w centrum Katowic ze względu na remonty korki są gigantyczne. Wypadek sprawił, że korki na DK 86 ciągną się kilometrami! Wkrótce podamy więcej szczegółów.

Tragiczny wypadek na wjeździe do Katowic
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE