Trzy osoby ranne po eksplozji domu w Przybynowie! Kobieta trafiła do Centrum Leczenia Oparzeń

i

Autor: stux/cc0/pixabay 68-letnia kobieta została przetransportowana śmigłowcem LPR do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich / zdjęcie ilustracyjne.

Wybuch butli z gazem

Trzy osoby ranne po eksplozji w Przybynowie! Kobietę zabrał śmigłowiec ratowniczy

2023-02-13 18:05

W Przybynowie eksplodowała butla z gazem, znajdująca się w budynku mieszkalnym. W zdarzeniu ranne zostały trzy osoby. Jedna z nich, 68-letnia kobieta została przetransportowana śmigłowcem ratowniczym LPR, prawdopodobnie do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Oprócz niej ucierpieli również: 71-letni mężczyzna oraz 26-letnia kobieta.

Przybynów. Wybuch butli z gazem w budynku mieszkalnym. Trzy osoby ranne

W poniedziałek, 13 lutego przed godz. 16.00 w Przybynowie (powiat myszkowski) w budynku mieszkalnym przy ulicy Żareckiej eksplodowała butla z gazem. Jak podaje Dziennik Zachodni, ranne zostały trzy osoby: 68-letnia kobieta, jej 71-letni mąż oraz kobieta w wieku 26 lat. Pierwsza z poszkodowanych została przetransportowana śmigłowcem ratowniczym LPR, prawdopodobnie do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach ŚląskichDo szpitala trafił również ranny senior. Młodsza z kobiet znajduje się pod opieką ratowników medycznych. W momencie eksplozji w domu przebywał również 9-letni chłopiec, jednak nie odniósł żadnych obrażeń.

Na miejscu czynności dochodzeniowe przeprowadza policja. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Na razie nie jest jeszcze znana przyczyna eksplozji butli z gazem.

Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?
Telefon w ręku i słuchawki w uszach. Chorzowianka weszła wprost pod nadjeżdżający tramwaj
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany