Tychy: Obleśny pedofil chciał umówić się z dzieckiem! "Opalanie nago, macanko i inne"

2020-07-16 11:10 Bartosz Wojsa
Tychy: Obleśny pedofil chciał umówić się z dzieckiem! Opalanie nago, macanko i inne
Autor: Facebook; Krzysztof Dymkowski Tychy: Obleśny pedofil chciał umówić się z dzieckiem! "Opalanie nago, macanko i inne"

Słynny łowca pedofilów złapał kolejną osobę, która chciała umówić się z dzieckiem. Tym razem był to mężczyzna w Tychach! Pisał do nastolatki, wiedząc, że ma mniej niż 14 lat. "Opalanie nago, macanko i inne", czytamy we wstrząsającym wpisie. Policjanci potwierdzają!

Krzysztof Dymkowski, znany jako słynny "łowca pedofilów", złapał kolejną osobę, która chciała umówić się z dzieckiem. Tym razem do zatrzymania doszło w Tychach! Tam pedofil umówił się o godz. 12:15 na osiedlu Tęcza z małoletnią. W środę (15 lipca), przy pomocy policjantów z Tychów i Katowic, udało się zatrzymać mężczyznę. 

- Podejrzany miał ze sobą plecak, w którym miał przygotowany kocyk (na kocyku chciał figlować z dzieckiem). (...) Podejrzany od razu podszedł i się przywitał, wtedy błyskawicznie grupa Volf obezwładniła podejrzanego - relacjonuje Krzysztof Dymkowski. 

To internauta Łukasz pisał z podejrzanym, udając dziecko. Mężczyzna był świadomy, że pisze z osobą, która ma mniej niż 14 lat. Pedofil miał pisać, że weźmie kocyk oraz piwo na "upojną randkę" z dzieckiem!

- Podczas rozmowy telefonicznej mówił "troszkę się boję, ty taka młodziutka" - pisze Dymkowski. - Będzie miał upojną randkę z prokuratorem, bo umawia się z dzieckiem na opalanie nago, macanko i inne - dodaje. 

Policjanci z Tychów potwierdzają, że doszło do zatrzymania mężczyzny. Z uwagi na dobro śledztwa, nie zdradzają szczegółów. 

Zabójstwo na wieczorze kawalerskim. Zginął przyszły pan młody

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.