Tychy. SZOK! Włochaty pupil postawił blok na nogi!

2021-07-20 18:25
Egzotyczny pająk chodził po bloku w Tychach
Autor: Straż Miejska Tychy Egzotyczny pająk chodził po bloku w Tychach

W Polsce od czasu do czasu panują tropikalne temperatury, ale to nie oznacza, że fauna i flora wokół nas jakoś zdecydowanie się zmieniają. Jednak bywa i tak, że nawet u nas można zaobserwować gatunki znane z krajów egzotycznych. Nie jedn to wynik zmian klimatycznych, ale przede wszystkim braku odpowiedzialności właściciela. W Tychach komuś wymsknął się włochaty przyjaciel. Problem polega na tym, że w naszej kulturze takie okazy wywołują paniczny lęk i atak strachu!

Ostatnie pożegnanie Stanisława "Leona" Sętkowskiego

Po ścianie jednego z bloków w Tychach grasował egzotyczny pająk! O sprawie informuje Straż Miejska. Jak czytamy do zdarzenia doszło 16 lipca (piątek). - Parę minut po godzinie 14.00 dyżurny Straży Miejskiej Miasta Tychy otrzymał zgłoszenie, że po elewacji jednego z bloków przy ul. Rodakowskiego ma chodzić duży, egzotyczny pająk. Na miejsce tej nietypowej interwencji - bezzwłocznie udał się patrol który na wysokości trzeciego piętra, dostrzegł nietypowego gościa - informują strażnicy. Rzeczywiście, na miejscu okazało się, że mała, włochata "bestia" budzi niepokój mieszkańców budynku.

Dostęp do zwierzaka był utrudniony, dlatego z pomocą przyszedł jeden z mieszkańców, który udostępnił swój balkon. Odpowiednio przeszkolony strażnik miejski "odłowił" pająka. - Po około 20 minutach, pająk znajdował się już "na ziemi", został zabezpieczony a mieszkańcy bloku przy ul. Rodakowskiego mogli odetchnąć z ulgą - kończą mundurowi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE