W Jastrzębiu mieszka milioner. Trafił szóstkę w Lotto Plus!

i

Autor: Alicja_/Pixabay W Jastrzębiu mieszka milioner. Trafił szóstkę w Lotto Plus!

Jastrzębie-Zdrój

W Jastrzębiu mieszka milioner. Trafił szóstkę w Lotto Plus!

To pewne! w Jastrzębiu-Zdroju mieszka milioner. Szczęśliwiec trafił szóstkę w Lotto Plus. Szczęśliwiec skreślił na swoim kuponie sześć liczb i trafił okrągły milion złotych. Wygrany kupon mieszkaniec Jastrzębia kupił w kolekturze przy ul. Wielkopolskiej. To pierwsza taka wygrana w tym miejscu.

- Losowanie Lotto Plus przyniosło główną wygraną: równo 1 000 000 zł w Jastrzębiu-Zdroju - informuje w komunikacie prasowym Lotto. Okrągły milion przyniósł szczęśliwy kupon zakupiony w kolekturze przy ul. Wielkopolskiej. Liczby, które w losowaniu 28 czerwca przyniosły wygraną to: 1, 3, 14, 20, a także 22 oraz 37.

Czytaj również: Rybnik będzie miał swoją wieżę Eiffla. Nie uwierzysz, gdzie będzie stała

Gracz wybrał grę metodą chybił trafił. To pierwsza główna wygrana w Lotto Plus w tym mieście, chociaż grający w Jastrzębiu-Zdroju mają duże powodzenie w wielu innych grach LOTTO - informuje biuro prasowe Lotto.

Najwyższa wygrana została tam odnotowana w Lotto we wrześniu 2019 roku – 11 492 282,40 zł.

Express Biedrzyckiej - dr hab. Tomasz Słomka: Opozycji wybory się teraz nie opłacają
Sonda
Czy i jak często grasz w Lotto?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE