Mysłowice: Kule gradu rozbiły mu szybę w aucie. Ja pie***e [WIDEO]

i

Autor: Myszkowscy Łowcy Burz/facebook.com, Shutterstock Mysłowice: Kule gradu rozbiły mu szybę w aucie. "Ja pie***e" [WIDEO]

Mysłowice

Mysłowice: Kule gradu rozbiły mu szybę w aucie. "Ja pie***e" [WIDEO]

Czwartek, 30 czerwca, to najgorętszy dzień w tym miesiącu. IMGW ostrzega przed groźnymi burzami, które mogą występować punktowo w całym kraju. Ta, która przeszła dzień wcześniej w środę nad województwem śląskim wyrządziła wiele szkód. O sile żywiołu przekonał się jeden z kierowców, który utknął w trakcie burzy w korku w Mysłowicach. Ogromne kula gradowe, rozbiły szybę w jego aucie.

Potężna burza w województwie śląskim. Runął grad wielkości piłeczek do ping ponga ZDJĘCIA I WIDEO

W środę, 29 czerwca wieczorem, nad województwem śląskim przetoczyła się potężna burza. Towarzyszył jej grad i bardzo silny wiatr. To głównie grad siał spustoszenie na podwórkach, w ogrodach, a także na drodze. O czym niestety przekonał się jeden z kierowców, który podczas gradu utknął w korku w Mysłowicach.

Czytaj także: Gdzie jest burza? Piekielny upał i kolejne burze na Śląsku. Ostrzeżenia IMGW [30.06.2022] 

Padające z nieba gigantyczne kule gradu raz po raz z ogromną siłą uderzały w stojące w korku samochody. Na nagraniu zamieszczonym przez Myszkowskich Łowców Burz, widać jak najpierw na szybie pojawia się pierwszy rozprysk, a potem kolejne, spowodowane uderzeniem gradu. Kierowca wydał z siebie jedynie zrezygnowane "Ja pie***e!"

Sonda
Czy boisz się burzy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE