Rokitno: Roczny chłopiec spadł ze schodów. Lądował LPR

i

Autor: Zawiercie 112

Dramat w Rokitnie

Malutki chłopczyk spadł ze schodów. Dramatyczne chwile w Rokitnie

2022-06-30 11:30

Chwile grozy w niewielkim Rokitnie koło Szczekocin w woj. śląskim. W środę, 29 czerwca na terenie jednej z posesji roczny chłopczyk spadł ze schodów. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, który przetransportował dziecko do szpitala w Katowicach.

Rokitno: Dziecko spadło ze schodów

Groźne zdarzenie na terenie posesji w miejscowości Rokitno koło Szczekocin w woj. śląskim. W środę (30 czerwca) przed południem malutki, roczny chłopczyk spadł ze schodów. Jak podaje serwis Zawiercie 112, do akcji ruszyli m.in. strażacy z pobliskich jednostek.

- Na miejscu pracował już zespół naziemny ratownictwa medycznego z Pilicy. W międzyczasie wysłano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na pomoc wyruszyła ekipa HEMS z Katowic. Chłopczyk drogą powietrzną został przetransportowany do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach na obserwację - informuje Zawiercie 112.

Czytaj również: Nie żyje, bo nocą pił denaturat z kobietą na cmentarzu? Tajemnicza śmierć w Imielinie

Wojciech Gumułka, rzecznik prasowy GCZD w Katowicach, potwierdza, że dziecko trafiło do placówki. - Na szczęście jego ogólny stan jest dobry - mówi krótko rzecznik placówki.

Zobacz także: Zaczęła się dusić, spuchła i zmarła. Zabił ją mały owad?! Tragedia w Rokitnie

Włodzimierz Guja z Jaworzna ma samolot TS11 Iskra w ogródku.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE