W łóżku spędzamy ponad ćwierć życia! Expert Snu pomoże Ci wybrać odpowiedni materac

2019-08-19 7:20
Odpowiedni materac poprawi nasze samopoczucie!
Autor: Expert Snu

Wersalka, narożnik, sofa - nawet najlepszej jakości mebel nie zastąpi nam odpowiednio dobranego materaca. To właśnie od niego zależy jakość naszego snu, samopoczucie, a przede wszystkim zdrowie! Właśnie dlatego zanim wybierzesz materac, warto odwiedzić profesjonalny salon w Katowicach i skorzystać z porad ekspertów.

Gdzie w Katowicach znaleźć odpowiedni materac? Gdzie znaleźć salon, w którym można bezpłatnie skorzystać z porad specjalistów? Podpowiadamy! Wybierz Eksperta Snu w CH Rozdzień (ul. Al. Roździeńskiego 201). To właśnie w tym miejscu profesjonaliści, znawcy dobrego snu, indywidualnie dobiorą materac do każdego klienta. Dbając o wasze zdrowie! Mówiąc najprościej, zrobią wszystko, abyś opuścił salon z najlepszym dla ciebie i twojego zdrowia materacem. A żeby mieć pewność, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie, w ofercie salonu Expert Snu w Katowicach znajduje się wiele rodzajów materaców m.in.:

  • sprężynowe,
  • lateksowe,
  • piankowe,
  • termoelastyczne.
  • kokosowe.
Trzywarstwowy, piankowy Materac Visco Combi to przykład funkcjonalnego materaca. Wkład produktu jest połączeniem pianki termoelastycznej i pianek poliuretanowych.
Autor: Expertsnu.pl mat. promocyjny Trzywarstwowy, piankowy Materac Visco Combi to przykład funkcjonalnego materaca. Wkład produktu jest połączeniem pianki termoelastycznej i pianek poliuretanowych.
Materac Czar Nocy Talalay Embrace wykonany jest ze sprężyn kieszonkowych
Autor: Expertsnu.pl mat. promocyjny Materac Czar Nocy Talalay Embrace wykonany jest ze sprężyn kieszonkowych

Każdy z materaców, który wybierzesz, może być w dowolnym rozmiarze - tak, aby idealnie pasował do wymarzonego łóżka. Można wybrać także odpowiedni pokrowiec i strefę twardości. W salonie Expert Snu w Katowicach znajdą się zarówno materace dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Tradycyjne materace, ale też składane, które pozwolą zaoszczędzić sporo miejsca. Każdy produkt zawiera dokładny opis, który informuje m.in. o rozmiarze, twardości i materiale, z którego został wykonany. Wszystko po to, aby klient wiedział, co wybiera i przy pomocy eksperta uzyskał komfort na jak najwyższym poziomie!

Materace w salonie Expert Snu to najwyższa jakość materiałów i najnowsze metody produkcji. Spośród wielu produktów uwagę zwraca m.in. materac PIANO, który jest zbudowany z oddychającego materiału, a jego stworzona laserowo powierzchnia dopasowuje się do ciała i masuje je poprawiając krążenie!

Materac Piano
Autor: Expert Snu Materac Piano został zbudowany ze świetnie oddychającego surowca jakim jest pianka wysokoelatyczna GUENO Elastik.

Pamiętajmy, że w łóżku spędzamy ponad ćwierć naszego życia, dlatego warto wybrać dla siebie coś naprawdę wyjątkowego. Szczegóły dotyczące oferty salonu Expert Snu znajdziesz albo na stronie internetowej albo udając się bezpośrednio do salonu!

Katowice CH ROŹDZIEŃ

Al. Roździeńskiego 201; 40-315 Katowice

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt. 10.00 - 19.00

Sb. 10.00 - 17.00

Nd. 11.00 - 16.00

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE