W tych miejscach w Beskidach zjesz najlepiej i najsmaczniej. Sprawdź TOP 10 karczm

Szybki wypad w góry, a może dłuższy urlop w Beskidach? Nie zależnie od tego na jak długo jedziesz, jeść trzeba. Gdzie posmakujesz regionalnej kuchni i zabierzesz znajomych na góralską potańcówkę? Przygotowaliśmy dla Was listę dziesięciu najchętniej odwiedzanych miejsc. Z nich na pewno nie wyjdziecie z pustymi brzuchami.

W tych miejscach w Beskidach zjesz najlepiej

Spacery po pięknych okolicach Beskidów, górskie wycieczki, niewątpliwie poprawiają apetyt. A wypad w Beskidy, to świetny sposób na odwiedzenie różnych miejsc i spróbowanie świetnych regionalnych potraw. Obok regionalnego jadła w Wiśle, Ustroniu, Szczyrku czy Istebnej, nie sposób przejść obojętnie, bo kto z nas nie lubi placka po po góralsku, kwaśnica czy pstrąga.

Które karczmy w Beskidach są uznawane przez klientów za te najlepsze? Przygotowaliśmy dla Was TOP 10 najlepszych karczm w Beskidach na podstawie opinii w portalu TripAdvisor. To właśnie tam klienci oceniają restauracje, hotele czy atrakcje turystyczne. Sprawdźcie, gdzie warto zjeść w galerii, którą przygotowaliśmy poniżej.

Sonda
Lubisz chodzić w góry zimą?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany