Walentynki 2020. ZTM zaskoczył pasażerów! Czegoś takiego jeszcze nie było!

2020-02-14 10:16 RS
ZTM
Autor: ZTM Metropolia/Facebook.com

Wśród pasażerów zakochanych nie brakuje! Zarząd Transportu Metropolitalnego o tym doskonale wie, dlatego wyszedł ze specjalną inicjatywą dla podróżnych. Zapraszają zakochanych do przejazdu tak zwaną "Zakochaną Baną", która w Katowicach jest już tradycją. Ale nie tylko w ten sposób przypominają o Walentynkach.

Z okazji Walentynek Zarząd Transportu Metropolitalnego, który codziennie odpowiada za przewóz milionów osób - zarówno tych zakochanych jak i tych poszukujących miłości - przekazuje najszczersze życzenia! Robi to w sposób nietypowy, bo z pomocą wyświetlaczy na automatach do biletów.

Romantycy z ZTM mają również walentynkową propozycję. Otóż jak co roku w Katowicach będzie można skorzystać z przejazdu tzw. "Zakochaną Baną". To wspólna inicjatywa Zarządu z Tramwajami Śląskimi. Taka ciekawostka dla wszystkich tych, którzy nie mają planów na walentynkowe popołudnie. - Miłosny tramwaj wyrusza w piątek 14 lutego z zajezdni w Chorzowie-Batorym o godzinie 14:03. Następnie będzie kursować po śródmieściu Katowic, odbywając też jeden kurs do zajezdni w Zawodziu, by w ostatnim kursie o 18:55 z placu Wolności zjechać do zajezdni w Chorzowie-Batorym - podaje ZTM.

Aby nastrój był wyjątkowy w "Zakochanej banie" znajdą się miłosne ozdoby, słodkie przekąski, a także romantyczna muzyka. Tę będzie można usłyszeć m.in. dzięki akordeoniście, który umili czas podróżującym. - Będzie również możliwość wzięcia udział w konkursach, w których do wygrania są bilety do Multikina, Filharmonii Śląskiej, Teatru Rozrywki i Teatru Śląskiego - podaje ZTM. Warto dodać, że taki przejazd jest zupełnie bezpłatny!