Wybory 2020: Trzaskowski chce wygrać na Śląsku. Przyjedzie do Katowic i Bytomia

2020-07-03 21:50 Bartosz Wojsa
Rafał Trzaskowski w Skierniewicach
Autor: Rafał Trzaskowski/FACEBOOK Rafał Trzaskowski w Skierniewicach

Wybory 2020: Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich, chce zgarnąć jak najwięcej głosów z województwa śląskiego. Nic dziwnego, od lat mówi się bowiem, że kto wygrywa na Śląsku, ten wygrywa w kraju. W myśl tej zasady Trzaskowski przyjedzie do Katowic i Bytomia, by walczyć o głosy w II turze wyborów. Czy mieszkańcy zdecydują się go poprzeć? A może zagłosują na prezydenta Andrzeja Dudę, starającego się o reelekcję? Dowiemy się 12 lipca.

Wybory 2020: Rafał Trzaskowski kontra Andrzej Duda. Kto wygra na Śląsku?

II tura wyborów prezydenckich 2020 odbędzie się 12 lipca. Kto zdobędzie najwięcej głosów na Śląsku? To się okaże. Tymczasem kandydaci dwoją się i troją, by zdobyć przychylność mieszkańców województwa śląskiego. Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach, postanowił nie próżnować. Już w niedzielę, 5 lipca, pojawi się na Śląsku!

Trzaskowski o godz. 14:10 spotka się wówczas na rynku z mieszkańcami Bytomia. O godz. 16:30 zaplanowano z kolei spotkanie z mieszkańcami Katowic. Gdzie? Na rynku przy pomniku Żołnierzy Września.

Ciężarówka wpadła do Kanału Żerańskiego! Do wody wylewa się paliwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czy prezydent Andrzej Duda, ubiegający się o reelekcję, również przyjedzie na Śląsk przed II turą wyborów prezydenckich? To bardzo prawdopodobne. Nieznane są jednak na razie szczegóły dotyczące jego ewentualnej wizyty.

Będziemy Państwa informować.