Wyjątkowe miejsce na mapie Zagłębia. Koniecznie musisz je odwiedzić!

2020-09-21 20:05 Artykuł Sponsorowany
Wyjątkowe miejsce na mapie Zagłębia. Koniecznie musisz je odwiedzić!
Autor: materiały partnera

Takiego miejsca na mapie Dąbrowy Górniczej może pozazdrościć wiele miast. Dobra muzyka na żywo, przyjazny bar i nietuzinkowa kuchnia to tylko niektóre z wielu atutów amerykańskiego pubu Mr. Ted. Niedawno klub obchodził swoje drugie urodziny, w czasie których nakręcono wyjątkowy teledysk z udziałem gości!

Amerykański pub z duszą

Pub Mr. Ted to oryginalne miejsce na mapie Dąbrowy Górniczej. Budynek położony u zbiegu ulic Cieplaka i Augustynika z pozoru nie robi wielkiego wrażenia. Do czasu! Wystarczy wejść do środka, by poczuć się niczym w amerykańskim śnie. Autorskie wnętrze wzbogacone jest zdjęciami znanych wykonawców i instrumentów, a także bohaterów komisków, co przywołuje niezwykły klimat zza oceanu.

Na dwóch poziomach do dyspozycji gości jest nieduża scena z multimedialnym karaoke, loftowy bar z autorskim piwem ważonym specjalnie dla dąbrowskiego pubu w regionalnym browarze pod Częstochową oraz kilka zakamarków, w których znajdują się między innymi: stół do bilarda, stół do shuffleboardu czy dart. W osobnym, zamykanym pomieszczeniu jest też dwutorowa kręgielnia.

Ogromnym atutem jest prosta, a zarazem wyjątkowa kuchnia, której przewodnim hasłem jest "zero mrożonek". W menu znajdują się przede wszystkim burgery z najlepszą wołowiną czy meksykańskie dania.

Drugie urodziny Mr. Teda!

Niedawno pub obchodził swoje drugie urodziny. W czasie trzydniowego świętowania nie brakowało doskonałej zabawy przy dobrej muzyce na żywo. Odbył się też niezwykły pokaz barmański mistrza Polski, karaoke z nagrodami i innymi atrakcjami. Wspaniała atmosfera towarzyszyła nam przez cały weekend!

W niedzielę goście pubu mogli wziąć udział w nagraniu teledysku Krisu. Zobacz, jak się bawiliśmy:

Już teraz odwiedź pub Mr. Ted w Dąbrowie Górniczej. Czeka na Was doskonała muzyka na żywo, przyjazny bar i nietuzinkowa atmosfera! Dołącz do nas i baw się wspaniale!

Wyjątkowe miejsce na mapie Zagłębia. Koniecznie musisz je odwiedzić!
Autor: materiały partnera

Mr. Ted. Pub, ul. Ks. Grzegorza Augustynika 10a, Dąbrowa Górnicza

Artykuł Sponsorowany