Wypadek teraz pod Zawierciem! Śmigłowiec zabrał dwóch chłopców! Uderzył w nich motor!

2020-07-15 14:32 Michał Michalak
Wypadek teraz pod Zawierciem! Śmigłowiec zabrał dwóch chłopców! Uderzył w nich motor!
Autor: Hans/cc0/Pixabay.com Do wypadku, w którym ranni zostali dwaj chłopcy, doszło na drodze lokalnej pod Zawierciem, zdj. ilustracyjne

Do wypadku doszło dziś ok. południa na trasie Zdów-Bliżyce pod Zawierciem. Lokalną drogą jechała grupa rowerzystów, w której byli dwaj chłopcy pod opieką dwóch dorosłych. Wszyscy jechali prawą stroną jezdni, ale 12- i 13-latek zjechali nagle na przeciwległy pas ruchu, prosto pod koła motoru, który w nich uderzył. Na miejscu pojawił się śmigłowiec LPR, których zabrał chłopców do szpitala.

O sprawie napisał jako pierwszy portal Dwakwadranse.pl.

Do wypadku doszło dziś (w środę) przed godz. 12 na drodze lokalnej Zdów-Bliżyce pod Zawierciem. Prawą stroną drogi jechały tamtędy cztery osoby: dwóch chłopców pod opieką dwóch dorosłych. Ze wstępnych ustaleń policji w Zawierciu wynika, że 12- i 13-latek zjechali nagle na przeciwległą stronę jezdni, którą poruszał się prawidłowo motocyklista. Chłopcy wjechali wprost pod koła motoru, który w nich uderzył, w wyniku czego odnieśli obrażenia ciała. Na miejscu pojawił się śmigłowiec LPR, który zabrał ich do szpitala, ale nie wiadomo, w jakim są stanie.

Jak informuje policja w Zawierciu, zarówno prowadzący motor, jak i dorośli opiekujący się chłopcami byli na trzeźwi. Na drodze można się jeszcze spodziewać utrudnień, gdyż cały czas są tam prowadzone czynności służb mundurowych.

Napad na kontrolerkę biletów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.