Wypadek w Rogoźniku. Seat dachował! Nie żyje pasażer, kierowca uciekł

2021-10-14 8:41
Policja
Autor: Policja Śmiertelny wypadek w Dąbrowie Górniczej - zdjęcie poglądowe

Wypadek w Rogoźniku w powiecie będzińskim. W nocy ze środy na czwartek na ul. Węgroda doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód marki seat wypadł z drogi, uderzył w bariery i dachował. Zginął około 50-letni mężczyzna, pasażer pojazdu. Kierowca samochodu oddalił się w nieznanym kierunku. Trwa ustalanie tożsamości denata i poszukiwanego kierującego.

Do tego tragicznego wypadku doszło w nocy ze środy na czwartek (13/14 października) około 30 minut po północy w Rogoźniku na ul. Węgroda. Samochód marki seat wypadł na łuku drogi z niewyjaśnionych przyczyn, najechał na barierę energochłonną i dachował. - W wyniku zdarzenia zmarł około 50-letni pasażer. Kierowca oddalił się pieszo przed przybyciem służb - mówi st. sierż. Marcin Szopa z KPP w Będzinie. W nocy prowadzono poszukiwania kierowcy z psem tropiącym. Do tej pory nie udało się go jednak odnaleźć. Policja ustala tożsamość zmarłego pasażera oraz to, do kogo należy pojazd.

Tragiczny wypadek na wjeździe do Katowic
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE